Laserové dálkoměry užívané při hraní golfu jsou nevelká, praktická a výkonná zařízení, která vám dopomohou k rychlému a správnému určení vzdálenosti k jamce či jinému terénnímu útvaru. A o tom, že je při golfu správný odhad vzdálenosti velmi důležitý, není určitě pochyb. I když máte dobré oči, přesné určení vzdáleností od oka vyžaduje roky tréni...

Laserové dálkoměry užívané při hraní golfu jsou nevelká, praktická a výkonná zařízení, která vám dopomohou k rychlému a správnému určení vzdálenosti k jamce či jinému terénnímu útvaru. A o tom, že je při golfu správný odhad vzdálenosti velmi důležitý, není určitě pochyb. I když máte dobré oči, přesné určení vzdáleností od oka vyžaduje roky tréninku a zkušeností. Naproti tomu laserový golfový dálkoměr vám dokáže změřit vzdálenost s přesností 1m okamžitě. Navíc, moderní golfové dálkoměry mají zabudované mnohé zajímavé technologie (např. funkce Pinseeker), které měření vzdáleností na golfovém hřišti dále ulehčují.

Ovládání golfového laserového dálkoměru je velmi jednoduché a zvládne ho po krátkém zacvičení opravdu každý. Po zamíření na cíl se vlastní měření spouští stiskem tlačítka. Za dobu kratší než jedna vteřina se pak v okuláru objeví hodnota změřené vzdálenosti. Dosah měření golfovým dálkoměrem je ve stovkách metrů. Přestože pravidla golfu použití přístrojů k měření vzdálenosti při soutěžích výslovně zakazují, používáním dálkoměru při tréninku jste schopni odhad vzdálenosti nacvičit a při vlastní soutěži pak můžete takto získanou dovednost s úspěchem využít.

Zobrazit

Podkategorie

  • Golfový dálkoměr Tour V4 je cenově dostupný a spolehlivý laserový dálkoměr s integrovanou funkcí PinSeeker. Golfový dálkoměr má dosahem 914 m a přesnost měření ±1 m.

    8 785 Kč s DPH 7 260 Kč bez DPH
    do 21 dnů
  • Laserový dálkoměr (rangefinder) Tour V4 Slope je nevelký a přitom velmi výkonný golfový dálkoměr s dosahem až 914 m a přesností měření ±1 m. Integrovaná funkce PinSeeker s technologií JOLT.

    10 600 Kč s DPH 8 760 Kč bez DPH
    do 3 dnů