Zařízení se již nevyrábí, nahrazeno novým typem >> Polní počítač Archer s vestavěným Bluetooth vyráběný společností Juniper Systems pracuje na platformě operačn&

Zařízení se již nevyrábí, nahrazeno novým typem >>

Polní počítač Archer s vestavěným Bluetooth vyráběný společností Juniper Systems pracuje na platformě operačního systému Windows Mobile 6.1 Classic. Tento ruční osobní počítač (PDA) je konstruován pro ty nejtvrdší a nejméně příznivé pracovní podmínky.  IP 67 hovoří za vše. S tímto polním počítačem můžete dokonce pracovat v teplotním rozmezí od -30°C do +50°C. Polní počítač Archer je počítač vybavený 3,5" barevnou, dotykovou TFT obrazovkou, která je i za přímého slunečního svitu dobře čitelná. Archer má nainstalovány aplikace Microsoft® Office Mobile, Microsoft Internet Explorer, Microsoft Outlook Mobile, Microsoft ActiveSync 4.1, Terminal Services Client, Voice Recorder, Microsoft Windows Media Player 10.x Mobile, Pictures & Videos (prohlížeč snímků a videí), hry a software pro rozpoznávání psacího písma.

 

Polní počítač Archer lze využít pro celodenní pracovní zatížení - plně nabité baterie vydrží až 20 hodin provozu. PDA je možné propojit s externím zařízením porty RS-232 (9 pinů) a USB mini (typy A i B). Další možností komunikace je Bluetooth® a možnost připojit PDA prostřednictvím Wi-Fi. PDA Archer má robustní a kompaktní konstrukci, která zajišťuje naprostou voděvzdornost a velkou odolnost vůči případnému pádu na zem. PDA je vybaveno vnitřní pamětí 512 MB, má 128 MB RAM a procesor PXA270  520 MHz. Polní počítač Archer předčí konkurenční výrobky hlavně tím, že je schopen nepřetržitě a po dlouhou dobu pracovat v terénu i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách.

 

Pokud potřebujete PDA pro používání ve výbušných prostorách - kontaktujte nás.

 

Video ukázka odolnosti PDA Archer 

 

 

Standardní vybavení polního počítače Archer s integrovaným Bluetooth:

 

  • Archer PDA s Bluetooth
  • dobíjitelná baterie Li-Ion s kapacitou 3900mAh
  • standardní nabíječka (nabíjí baterii 4 - 6 hodin)
  • USB kabel
  • dotykové pero (stylus) pro Archer PDA
  • popruh pro upevnění PDA na ruce
  • ochranná folie TFT obrazovky
  • CD Microsoft Getting Started
  • uživatelské CD
Záruční doba 24
Délka přístroje 165 mm
Šířka přístroje 89 mm
Výška přístroje 43 mm
Vodotěsnost ano (IP 67)
Doba nabíjení cca 6 hodin
Hmotnost 0,482 kg
Pracovní doba cca 20 hodin
Počet displejů 1

související zboží