Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >> Laserový dálkoměr Bushnell Tour V2 Slope je výkonný bezkontaktní měřič vzdáleností, kter&ya

Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >>

Laserový dálkoměr Bushnell Tour V2 Slope je výkonný bezkontaktní měřič vzdáleností, který nepotřebuje v místě cíle žádný speciální odrazný hranol. Jednoduše zamíříte na cíl zobrazený v dalekohledu a máte výsledek. Laserový dálkoměr Tour V2 Slope má dosah měření na dobře odrazný povrch až 915m! Vestavěný sklonoměr navíc okamžitě přepočítává změřenou délku na skutečnou vodorovnou vzdálenost k cíli. Přesnost měření ±1m a odolnost vůči dešti předurčuje tento laserový dálkoměr (anglicky laser rangefinder) k rychlému a přesnému měření vzdáleností za každých podmínek.

 

Laserový dálkoměr Bushnell Tour V2 Slope má pětinásobné zvětšení dalekohledu, přičemž průměr objektivu je 24mm. Svými rozměry, nepatrnou hmotností (pouhých 186g) a skvělým designem se laserový dálkoměr Tour V2 Slope stane vaší nepostradatelnou pomůckou při měření vzdáleností, ať již při pracovní činnosti nebo při sportu - golf, sportovní střelba. Mimochodem, míříte-li například na strom, který rozhodně nemá zrovna optimální odrazné vlastnosti, dovolí vám tento dálkoměr změřit vzdálenost až 640m! A co teprve funkce PinSeeker - srdce každého golfisty plesá! Laserový dálkoměr se dodává s lithiovou baterii 3V a praktickým přenosným pouzdrem, které lze dokonce připnout pomocí karabiny na golfový bag nebo golfový vozík.

 

Jak bylo zmíněno výše, ještě je tu jedna funkce, která dokumentuje, že golf a laserový dálkoměr Tour V2 Slope patří k sobě. Unikátní funkce PinSeeker je totiž určena především pro milovníky golfu. Až na 275m dokáže tento laserový dálkoměr automaticky rozpoznat cílový praporek a okamžitě vyhodnotit správnou vzdálenost k jamce.


 

Sada laserového dálkoměru Tour V2 Slope obsahuje:

  • laserový dálkoměr Bushnell Tour V2 Slope s funkcí PinSeeker
  • lithiovou baterii 3V
  • ochranné pouzdro pro přenášení
  • jemný hadřík na čištění optiky
Zvětšení dalekohledu 5 x
Záruční doba 24
Rozsah měření vzdáleností 1 - 915 m
Délka přístroje 111 mm
Šířka přístroje 42 mm
Výška přístroje 71 mm
Typ baterie 1x 3V CR2
Přenosné pouzdro ano
Kompas ano
Hmotnost 0,186 kg
Průměr objektivu 24 mm

související zboží