Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >> Golfový dálkoměr Bushnell Tour V2 je cenově dostupný, spolehlivý a skladný laserový dálkoměr

Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >>

Golfový dálkoměr Bushnell Tour V2 je cenově dostupný, spolehlivý a skladný laserový dálkoměr pro profesionální i příležitostné hráče golfu. Každý hráč golfu má při rozhodování před odpalem základní problém - potřebuje vědět nejen jak je daleko od jamky, ale například i jak daleko je vodní překážka, břeh bankru či řada keřů, které stojí v cestě uvažované cílové dráhy golfového míčku. I zkušený hráč golfu se může při odhadu vzdálenost významně splést. Řešením pro rychlé bezkontaktní měření vzdáleností je laserový golfový dálkoměr Bushnell Tour V2 (laser rangefinder). Tento dálkoměr pro golf nepotřebuje v místě cíle žádný speciální odrazný hranol. Jednoduše dalekohledem dálkoměru zamíříte na cíl a v zorném poli se vám zobrazí hodnota vzdálenosti. Golf nebyl nikdy snadnější.

 

Golfový dálkoměr Tour V2přesnost měření ±1m. Protože golf se hraje téměř za každého počasí, je tento golfový dálkoměr i odolný vůči dešti (dálkoměr však není vodotěsný). Na dobře odrazný povrch má golfový dálkoměr Tour V2 dosah až 915m! Golfový dálkoměr Bushnell Tour V2 má pětinásobné zvětšení dalekohledu, přičemž průměr objektivu je 24mm. Díky své nízké hmotnosti necelých 186g vás ani při celodenní hře nebude tento laserový golfový dálkoměr zatěžovat. A o funkci PinSeeker jste už slyšeli? PinSeeker je unikátní funkce, která umožňuje, aby golfový dálkoměr automaticky identifikoval praporek umístěný na praporkové tyči v jamce a eliminoval rušivé cíle ve výhledu. Ihned po identifikaci praporku dojde k vyhodnocení vzdálenosti a golfový dálkoměr oznámí výslednou přímou vzdálenost. Golfový dálkoměr Tour V2 se dodává včetně 3V baterie. Ochranné pouzdro je pevné konstrukce a je jej možné dát na opasek nebo bezpečně připnout pomocí karabiny ke golfovému vozíku či tašce na golfové hole.

 

Dálkoměr Tour V2 se dodává ve třech barevných variantách - standardní stříbrné, bílé a růžové (typ Lady). Dostupnost bílé a růžové na dotaz.

 

Sada golfového dálkoměru Tour V2 obsahuje:

  • laserový golfový dálkoměr Bushnell Tour V2 s funkcí PinSeeker
  • vnitřní baterii 3V
  • ochranné pouzdro pro přenášení
  • jemný hadřík na optiku
Zvětšení dalekohledu 5 x
Záruční doba 24
Rozsah měření vzdáleností 1 - 915 m
Délka přístroje 111 mm
Šířka přístroje 42 mm
Výška přístroje 71 mm
Typ baterie 1x 3V CR2
Přenosné pouzdro ano
Kompas ne
Hmotnost 0,186 kg
Průměr objektivu 24 mm

související zboží