Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >> Golfový dálkoměr Bushnell Tour V3 je cenově dostupný, spolehlivý a skladný laserový dálkoměr

Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >>

Golfový dálkoměr Bushnell Tour V3 je cenově dostupný, spolehlivý a skladný laserový dálkoměr pro profesionální i příležitostné hráče golfu. Tento dálkoměr pro golf nepotřebuje v místě cíle žádný speciální odrazný hranol. Jednoduše dalekohledem dálkoměru zamíříte na cíl a v zorném poli se vám zobrazí hodnota vzdálenosti. Golfový dálkoměr Bushnell Tour V3 má pětinásobné zvětšení dalekohledu, přičemž průměr objektivu je 24mm. Golf nebyl nikdy snadnější.

 

Technologie JOLT pro golfový laserový dálkoměrGolfový dálkoměr Tour V3přesnost měření ±1m a na dobře odrazný povrch má golfový dálkoměr Tour V3 dosah až 915m! Hlavní výhodou je pak funkce zvaná PinSeeker. Tato funkce umožňuje, aby golfový dálkoměr automaticky identifikoval praporek umístěný na praporkové tyči v jamce a eliminoval další cíle umístěné za ním (les, řada keřů, terénní nerovnost). Ihned po identifikaci praporku dojde k vyhodnocení vzdálenosti a golfový dálkoměr oznámí výslednou přímou vzdálenost. Navíc máte možnost aktivovat si i technologií JOLT, která vás po identifikaci praporku a změření vzdáleností upozorní jemnou vibrací (podobně jako mobilní telefon při zvonění), že je měření u konce. Drobná, ale velmi užitečná vlastnost! 

 

Sada golfového dálkoměru Tour V3 obsahuje:

  • laserový golfový dálkoměr Bushnell Tour V3 s funkcí PinSeeker a technologií JOLT
  • vnitřní baterii 3V
  • ochranné pouzdro pro přenášení
  • jemný hadřík na optiku
Zvětšení dalekohledu 5 x
Záruční doba 24
Rozsah měření vzdáleností 1 - 915 m
Délka přístroje 109 mm
Šířka přístroje 41 mm
Výška přístroje 71 mm
Typ baterie 1x 3V CR2
Přenosné pouzdro ano
Kompas ne
Hmotnost 0,187 kg
Průměr objektivu 24 mm

související zboží