Detektor Bosch Wallscanner D-tect 150 Professional je univerzální hledačka pro vyhledávání a lokalizaci skrytých materiálů a vedení. Tento profesionální detektor není oby

Detektor Bosch Wallscanner D-tect 150 Professional je univerzální hledačka pro vyhledávání a lokalizaci skrytých materiálů a vedení. Tento profesionální detektor není obyčejná hobby hledačka, ale naprosto spolehlivý detektor s širokopásmovými radarovými senzory. Detektor Wallscanner D-tect 150 je schopen lokalizace až do hloubky 15cm. Jednou z nejdůležitějších vlastností detektoru je jeho robustní konstrukce a odolnost vůči prachu a stříkající vodě (IP 54). Výrobce zaručuje funkčnost detektoru i při pádu z výšky 1m.

 

Detektor Bosch Wallscanner D-tect 150 Professional je konstruován tak, aby s milimetrovou přesností vyhledal železné i neželezné kovy, elektrické vedení, dřevěné trámy ve zdech a dokonce i plastové potrubí podlahového nebo stěnového vytápění. Detektor Wallscanner má velmi snadnou obsluhu s přednastavenými režimy vyhledávání pro různé využití. Na přehledném a dobře čitelném displeji této univerzální hledačky se přehledně zobrazují informace o vlastnostech materiálu a i o přípustné hloubce vrtání.

Záruční doba 12
Délka přístroje 219 mm
Šířka přístroje 97 mm
Výška přístroje 120 mm
Hmotnost 0,7 kg