Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >> Laserový dálkoměr Bosch GLM 250 VF Professional je špičkový dálkoměr s vynikajícím dosahem 2

Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >>

Laserový dálkoměr Bosch GLM 250 VF Professional je špičkový dálkoměr s vynikajícím dosahem 250m. GLM 250 VF je laserový dálkoměr nové generace s velkým čtyřřádkovým displejem a vysokou odolností vůči okolnímu prostředí, která je vyjádřena koeficientem IP 54. Ovládání dálkoměru je velmi jednoduché a baterie vydrží až 30.000 změření. Při delší nečinnosti se dálkoměr automaticky vypíná. Díky svému kompaktnímu a elegantnímu designu a nízké hmotností (240 g) se laserový dálkoměr Bosch GLM 250 VF stane jistě vaším každodenním pomocníkem.

 

Laserový dálkoměr Bosch GLM 250 VF Professional má unikátní optickou soustavu, která dovoluje spolehlivé měření vzdáleností i za nepříznivých světelných podmínek. Bosch GLM 250 VF má i vyklápěcí hrot, který se využívá při měření ze špatně přístupných míst jako jsou kouty v místnostech nebo konkrétní místa na kovových či dřevěných konstrukcích. Laserový dálkoměr Bosch GLM 250 VF dovoluje kromě základních výpočtů (plocha, objem) i využití pokročilých výpočetních algoritmů jako je Pythagorova věta nebo například výpočty v lichoběžníku. Přesnost měření laserového dálkoměru je dána hodnotou ±1,0 mm. V těle dálkoměru je vestavěná libela pro snadnější měření vodorovných vzdáleností.

 

Laserový dálkoměr v sadě obsahuje:

  • laserový dálkoměr Bosch GLM 250 VF Professional
  • 4 baterie typ AA
  • zajišťovací poutko na ruku
  • ochranné pouzdro
  • návod na použití v češtině

 

 

Záruční doba 24
Rozsah měření vzdáleností 0,05 - 250 m
Délka přístroje 120 mm
Šířka přístroje 64 mm
Výška přístroje 36 mm
Váha přístroje 0,241 kg
Integrovaný hledáček ano
Integrovaná libela ano
Multifunkční koncovka ano
Měření délek ano
Sčítání / odečítání ano
Měření ploch ano
Měření objemu ano
Kontinuální měření ano
Pythagorova funkce ano
Zobrazení posledních měření 30
Přenosné pouzdro ano
Počet měření na 1 baterii až 30 000

související zboží