Golfový dálkoměr Bushnell Tour V4 je cenově dostupný, spolehlivý a skladný laserový dálkoměr pro profesionální i příležitostné hráče golfu . Tento dálkoměr p

Golfový dálkoměr Bushnell Tour V4 je cenově dostupný, spolehlivý a skladný laserový dálkoměr pro profesionální i příležitostné hráče golfu. Tento dálkoměr pro golf nepotřebuje v místě cíle žádný speciální odrazný hranol. Jednoduše dalekohledem dálkoměru zamíříte na cíl a v zorném poli se vám zobrazí hodnota vzdálenosti. Golfový dálkoměr Bushnell Tour V4 má pětinásobné zvětšení dalekohledu, přičemž průměr objektivu je 20 mm. Golf nebyl nikdy snadnější.

 

Technologie JOLT pro golfový laserový dálkoměrGolfový dálkoměr Tour V4přesnost měření ±1m a na dobře odrazný povrch má golfový dálkoměr Tour V4 dosah až 914 m! Hlavní výhodou je pak funkce zvaná PinSeeker. Tato funkce umožňuje, aby golfový dálkoměr automaticky identifikoval praporek umístěný na praporkové tyči v jamce (až na vzdálesnost 360 m)  a eliminoval další cíle umístěné za ním (les, řada keřů, terénní nerovnost). Ihned po identifikaci praporku dojde k vyhodnocení vzdálenosti a golfový dálkoměr oznámí výslednou přímou vzdálenost. Navíc máte možnost aktivovat si i technologií JOLT, která vás po identifikaci praporku a změření vzdáleností upozorní jemnou vibrací (podobně jako mobilní telefon při zvonění), že je měření u konce. Drobná, ale velmi užitečná vlastnost! 

 

Sada golfového dálkoměru Tour V4 obsahuje:

  • laserový golfový dálkoměr Bushnell Tour V4 s funkcí PinSeeker a technologií JOLT
  • vnitřní baterii 3V
  • ochranné pouzdro pro přenášení
  • jemný hadřík na optiku
Zvětšení dalekohledu 5 x
Záruční doba 24
Rozsah měření vzdáleností 1 - 914 m
Délka přístroje 104 mm
Šířka přístroje 41 mm
Výška přístroje 79 mm
Typ baterie 1x 3V CR2
Přenosné pouzdro ano
Hmotnost 0,159 kg
Průměr objektivu 20 mm

související zboží