Laserový dálkoměr Bushnell Tour V4 Slope Edition byl vyvinut jako bezkontaktní měřič vzdáleností pro golf. Na dobře odrazný povrch má golfový dálkoměr Tour V4 Slope dosah 914 m ! Vestav

Laserový dálkoměr Bushnell Tour V4 Slope Edition byl vyvinut jako bezkontaktní měřič vzdáleností pro golf. Na dobře odrazný povrch má golfový dálkoměr Tour V4 Slope dosah 914 m! Vestavěný sklonoměr navíc okamžitě měří okamžitý sklon záměry, přičemž hodnotu sklonu využitje pro výpočet opravy vzdálenosti. Přesnost měření ±1 m a odolnost vůči dešti předurčuje tento laserový dálkoměr (anglicky laser rangefinder) k rychlému a přesnému měření vzdáleností za každých podmínek.

 

Golfový dálkoměrdálkoměr na golf s technologií JOLT Bushbell V4 Slope Edition využívá navíc i unikátní funkci zvanou PinSeeker, která dokáže vyhodnotit praporek na tyčce a poté eliminovat všechny další možné cíle v pozadí a změřit bezchybně vzdálenost přesně k jamce. To vše až na vzdálenost 360 m. A novinka, technologie JOLT, vás jemnou vibrací golfového dálkoměru (jako mobilní telefon) upozorní, že praporek byl správně identifikován a vzdálenost změřena. Laserový dálkoměr Bushnell Tour V4 Slope má pětinásobné zvětšení dalekohledu, přičemž průměr objektivu je 20 mm. Laserový dálkoměr se dodává s lithiovou baterii 3V a praktickým přenosným pouzdrem, které lze dokonce připnout pomocí karabiny na golfový bag nebo golfový vozík.

 

Sada laserového dálkoměru Tour V4 Slope Edition:

  • laserový dálkoměr Bushnell Tour V4 Slope s funkcí PinSeeker a technologií JOLT
  • lithiovou baterii 3V
  • ochranné pouzdro pro přenášení
  • jemný hadřík na čištění optiky
Zvětšení dalekohledu 5 x
Záruční doba 24
Rozsah měření vzdáleností 1 - 914 m
Délka přístroje 104 mm
Šířka přístroje 41 mm
Výška přístroje 79 mm
Typ baterie 1x 3V CR2
Přenosné pouzdro ano
Hmotnost 0,159 kg
Průměr objektivu 20 mm

související zboží