Terénní počítač Mesa G je moderní ruční polní počítač s neuvěřitelně robustní a kompaktní konstrukci, zajišťující maximální odolnost vůči okoln&i

Terénní počítač Mesa G je moderní ruční polní počítač s neuvěřitelně robustní a kompaktní konstrukci, zajišťující maximální odolnost vůči okolnímu prostředí, vyjádřenou hodnotou odolnosti IP67. Navíc, unikátně řešené absorpční zóny zajistí, že s terénním počítačem Mesa G budete moci pokračovat v práci i po jeho pádu na beton z výšky 1,2m. Dalším skvělým znakem tohoto PDA je kvalitní barevná dotyková obrazovka o velikosti 5,7" s rozlišením 640 x 480 pix. Provozní teplota terénního počítače Mesa G je od -30°C do +60°C. PDA Mesa G se dodává se dvěma bateriemi, které zajistí až 16 hodin provozu na jedno nabití. Komunikace mezi polním PC a externím zařízením může probíhat prostřednictvím Bluetooth, WiFi, portu RS-232 (9 pinů) a portu USB (typy Full A i Micro B).

 

PDA Mesa G má integrován i fotoaparát s automatickým ostřením a rozlišením 3,2 MP a výkonný GPS přijímač. Horizontální přesnost v autonomním režimu je 5m. Ke každému snímku lze vložit datum, čas a souřadnice polohy zařízení v čase pořízení snímku. Terénní počítač Mesa G má hmotnost necelý 1 kg (s oběma bateriemi). Ruční PDA Mesa lze doplnit o modul se čtečkou čárových kódů, kterým lze odečítat základní 1D nebo 2D kódové obrazce.

 

Terénní počítač Mesa G - standardní dodávka

  • baterie 2550mAh - 2ks,
  • nabíječka na 220V,
  • micro USB propojovací kabel,
  • řemínek na ruku,
  • ochrannou fólii na displej - 2ks,
  • stylus,
  • záruka 2 roky.
Dotyková obrazovka Ne
Bluetooth Bluetooth
Vestavěný GNSS přijímač SBAS
Záruční doba 24
Délka přístroje 220 mm
Šířka přístroje 136 mm
Výška přístroje 51 mm
Vodotěsnost IP 67
Doba nabíjení cca 4 hodiny
Hmotnost 0,998 kg
Pracovní doba cca 16 hodin
Pracovní teplota - 30°C - + 60°C
Rozlišení obrazovky 640 x 480 bodů
WiFi 802.11b/g/n
Vestavěný modem ne
Vestavěný fotoaparát 3,2 MP
Snímač čárových kódů možno dokoupit

související zboží