Podlahový čárový laser Bosch GSL 2 je laserové zařízení, kt eré je konstruované pro rychlé a spolehlivé odhalování vodorovných nerovností povrchů . Po

Podlahový čárový laser Bosch GSL 2 je laserové zařízení, které je konstruované pro rychlé a spolehlivé odhalování vodorovných nerovností povrchů. Po zapnutí se laser Bosch GSL 2 sám automaticky urovná za pár vteřin. V další fázi práce již jen na podlaze sledujete vysílané laserové paprsky, které vytvářena povrchu viditelné čáry a označují nerovnosti. Po přiložení cílové desky na místo nerovnosti lze dokonce odečíst hodnotu prohlub či výstupku. Jeho přesnost laseru Bosch GSL 2 je 0,3mm/1m a pracovní dosah s cílovou deskou je 20m. Podlahový laser Bosch GSL 2 lze napájet akumulátorem (v sadě) nebo standardními čtyřmi bateriemi typu AA.

 

Podlahový laser Bosch GSL 2 prochází podlahu po celé ploše (360°) a promítá na něj dvě laserové čáry. Je-li podlaha rovná, oba vysílané laserové paprsky jsou okem vnímány jako jediná laserová čára. V opačném případě, kdy jsou na podlaze v nějakém místě nerovnosti či prohlubně, jsou vidět paprsky dva.

 

V nabídce je i sada Bosch GSL 2 Professional Set s bohatým vybavením >>

 

Podlahový čárový laser Bosch GSL 2 obsahuje:
  • čárový laser Bosch GSL 2
  • cílová destička laseru
  • laserové brýle (červené)
  • kufr L-BOXX 238
  • 4x baterie 1,5-V-LR03 (AA)
Záruční doba 24
Délka přístroje 215 mm
Šířka přístroje 170 mm
Výška přístroje 200 mm
Přesnost laseru ±3,0mm/10m
Automatické dorovnání ± 4°
Vodotěsnost IP 54
Vlnová délka laseru 635 nm
Pracovní rozsah interier (průměr) 20 m
Hmotnost 2,0 kg
Pracovní doba cca 15 hodin
Pracovní teplota - 10°C - + 50°C

související zboží