Teleskopická výtyčka pro měření s robotickou totální stanicí nebo s GNSS anténou či přijímačem se vyrábí  z ultralehkého karbonového vlákna . Dvě vnitř

Teleskopická výtyčka pro měření s robotickou totální stanicí nebo s GNSS anténou či přijímačem se vyrábí z ultralehkého karbonového vlákna. Dvě vnitřní výsuvné části mají velmi dobře čitelnou stupnici a jsou vyrobeny z hliníku. Karbonová výtyčka je vybavena dvěma kovovými zajišťovacími kolíky, které umožnují pevné zajištění výsuvných části vůči svislému posunu při upevnění (GPS) GNSS přijímače nebo antény. Teleskopickou část výtyčky lze tímto zajišťovacím kolíkem (závlačkou) uzamykat v kroku 20 cm od 1,8m do 3,2m a pak při úplném výsunu na 3,5m.

 

Tato one-man-system výtyčka je osazena krabicovou libelou s citlivostí 40'. Ve složeném stavu má délku 1,43 m a je ji možno vysunout až do výšky 3,5 m; celkem se výtyčka skládá ze tří sekcí. Při součinnosti s robotickou totální stanicí nebo při měření se standardním GNSS přijímačem je manipulace s výtyčkou jistá a pohodlná. Průměr teleskopické výtyčky je 32mm a její hmotnost je 1,5 kg. Na konci výtyčky je šroub se standardním stoupáním 5/8" pro upevnění přijímače nebo držáku pro hranol.

Záruční doba 24
Maximální použitelná výška 3,50 m
Přepravní délka 1,43 m
Hmotnost 1,5 kg

související zboží