Digitální úhloměr Bosch GAM 220 MF Professional je unikátní úhloměr s integrovanou funkcí výpočtu jednoduchých i dvojitých pokosových a kapovacích úhlů. Již

Digitální úhloměr Bosch GAM 220 MF Professional je unikátní úhloměr s integrovanou funkcí výpočtu jednoduchých i dvojitých pokosových a kapovacích úhlů. Již nebudete potřebovat další pomůcky, pouhým stiskem tlačítka vyvoláte hodnotu a příslušný pokosový úhel nebo kapovací úhel můžete přímo nastavit na kapovací pokosové pile. Digitální úhloměr dovoluje ukládat změřené či vypočtené hodnoty do paměti.

 

Digitální úhloměr Bosch GAM 220 MF Professional má rozsah měření úhlů od 0° do 220°, délku ramen 40cm a přesnost měřeného úhlu dosahuje hodnoty ±0,1°; přesnost libely je ±0,05°. Digitální úhloměr je dodáván se čtyřmi bateriemi typu AA, které dovolují až 130 hodin práce. Hmotnost úhloměru je 1,1.kg. Při měření ve špatně přístupných prostorách lze ramena úhloměru prodloužit. Digitální úhloměr Bosch GAM 220 Professional se dodává včetně baterií a v praktickém ochranném obalu.

Záruční doba 24
Hmotnost 1,1 kg

související zboží