O FIRMĚ

Obchodní činnost

Firma GEOPEN, s.r.o. byla založena 22.4.1992 za účelem prodeje geodetických přístrojů japonské firmy PENTAX. Na základě stále častějších požadavků stavebních firem na produktivní měření na stavbách jsme v roce 1994 rozšířili sortiment o laserové produkty pro stavebnictví a vodohospodářství.

Na základě stále se rozšiřující poptávky jsme od roku 2005 začali zavádět systémy pro automatizované řízení stavebních a zemních strojů vyráběné dánskou firmou MIKROFYN. V roce 2008 jsme navázali spolupráci se společností JAVAD GNSS ze Spojených států amerických a na trhu v České republice jsme začali nabízet jejich špičková zařízení pro geodetické měření a GIS prostřednictvím satelitních sítí GPS, GLONASS, GALILEO, COMPASS.

K dalšímu rozšíření našeho sortimentu došlo v roce 2010, kdy jsme do naší nabídky zařadili speciální zařízení pro stavebnictví - lokátory podzemních vedení inženýrských sítí CableDetection. Ve stejném roce došlo k rozšíření našeho zastoupení stavebních laserů Mikrofyn i pro Slovensko. V roce 2016 jsme svoji obchodní činnost opět rozšířili a se stali výhradními zástupci společnosti GEOMAX, jejíž špičkové produkty nabízíme pro stavební a geodetické společnosti.

Geodetická činnost

V roce 1999 Geopen rozšířil svoje aktivity o geodetické práce a navázal tak na svoji předchozí činnost konanou již od roku 1993 v rámci jiné geodetické firmy. Společnost GEOPEN, s.r.o. je brněnská geodetická kancelář se stabilní pozicí na trhu, a to zejména v investiční výstavbě. Dlouholeté zkušenosti v oboru zaručují kvalitu a preciznost zhotovených prací. Zákazníky naší zeměměřičské kanceláře jsou státní organizace, tuzemské a zahraniční stavební firmy, projekční společnosti, architektonická studia a v neposlední řadě i občané.

Geodetická kancelář GEOPEN, s.r.o. je vybavena špičkovou měřičskou technikou Geomax, Javad, Pentax a CableDetection (hledačky vedení) a současně i výkonnými počítači se softwarem MicroStation, Geus, Atlas, X•PAD Fusion, Justin... Grafické výstupy velkých formátů (až A0) tiskneme na velkoformátových tiskárnách Hewlett Packard.

GEOPEN, s.r.o. zaměstnává zkušené zeměměřiče s praxí v oboru inženýrské geodézie i katastru nemovitostí. Je dlouholetým dodavatelem geodetických prací pro malé, střední i velké stavební firmy.

Nabízíme zeměměřičské a geodetické práce pro stavebnictví, katastr nemovitostí i mapování velkého rozsahu. Vyhotovíme geometrický plán, zajistíme zaměření a rozdělení pozemku atd.


Kontaktujte nás

Husovická 9, 614 00 Brno
+420 545 210 121

Naše otevírací doba

Po - Čt: 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
So, Ne: zavřeno

Napište nám