Hlavní výhodou registrace je značné zjednodušení dalších nákupů v našem elektronickém obchodě. Po registraci si systém uchová Vaše kontaktní údaje včetně dodací adresy, takže před dalším nákupem se stačí již jen přihlásit zadáním e-mailové adresy (uvedené při registraci) a hesla, které Vám bude po registraci na tuto e-mailovou adresu zasláno.

Registrací získáte mnoho dalších výhod, mezi které například patří:

  • historie a aktuální stav objednávek
  • trvalé uložení adresy a kontaktních informací
  • možnost získání věrnostních slev a bonus

Registrovaným zákazníkům, kterým byla přidělena velkoobchodní dealerská sleva se po přihlášení promítnou velkoobchodní ceny přímo do nabídky.

Dodací lhůta

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky a vystavení daňových dokladů. V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající je vyexpedovat nebo předat dopravci do čtyř pracovních dnů. Pokud byla objednávka přijata v den pracovního klidu, začíná se dodací lhůta počítat od následujícího prvního pracovního dne. Kupující bude o dni doručení objednávky v předstihu informován telefonicky nebo elektronicky (e-mail).

Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím. Případná delší doba dodání bude vždy předem odsouhlasena s objednatelem.