ZAMĚŘENÍ STAVEB A SÍTÍ KE KOLAUDACI

Geodetická společnost GEOPEN, s.r.o. nabízí zaměření realizovaných staveb pro kolaudaci a zápis do katastru nemovitostí. Součástí každé dokončené stavby je vyhotovení geodetické dokumentace skutečného provedení stavby (GDSPS) dle požadavků zákazníka a v souladu s platnou směrnicí příslušné instituce, na kterou se dokumentace předává.

Máme bohaté zkušenosti s předáváním a odevzdáváním dokumentace skutečného provedení podle směrnic společností jako jsou: Brněnské komunikace, Brněnské vodárny a kanalizace, SÚS Jihomoravského kraje, Ředitelství silnic a dálnic, Technické sítě Brno a mnoho dalších.

Při zpracování jednoduchých dokumentací skutečného provedení staveb a objektů, které nepodléhají předpisům a metodikám jednotlivých správců nebo vlastníků těchto staveb, vytváříme metodiky a návody pro vytvoření dokumentace skutečného provedení stavby, podle požadavků a potřeb investora. Dokumentace skutečného provedení je vždy ověřena razítkem a podpisem úředně oprávněného zeměměřičského inženýra.

Pro kolaudaci stavby je nutný i vklady dokončené stavby do katastru nemovitostí. Naše firma vám zajistí také kompletní dokumentaci (geometrický plán) vyžadovaný stavebním úřadem a potřebný pro zápis této stavby do katastru nemovitostí.


Kontaktujte nás

Husovická 9, 614 00 Brno
+420 545 210 121

Naše otevírací doba

Po - Čt: 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
So, Ne: zavřeno

Napište nám