Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >> Laserový měřič LEICA Disto DXT je kvalitní laserový dálkoměr pro použití v extrémních podm&

Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >>

Laserový měřič LEICA Disto DXT je kvalitní laserový dálkoměr pro použití v extrémních podmínkách. Jeho parametry jsou vpravdě neuvěřitelné. Laserový měřič Disto DXT je nárazuvzdorný a je jej dokonce možné umýt pod tekoucí vodou. Díky robustnímu gumovému plášti a vyztužení sklolaminátovými vlákny odolá tento laserový měřič i pádu z výšky 2 metrů. Vlastní tělo přístoje včetně krytu baterie je  chráněno speciální gumovou těsnící páskou, který zajišťuje vynikající ochranu proti prachu i vodě - koeficient odolnosti IP65, který znamená - odolný vůči tryskající vodě. Laserový měřič Disto DXT byl zkonstruován pro rychlé a spolehlivě měření vzdálenosti až do 70 m s chybou nižší než ± 1,5 mm.

 

Laserový měřič LEICA Disto DXT dovoluje nejen rychlé měření jednotlivých vzdáleností, ale i průběžné měření s vyhodnocením minimální a maximální hodnoty. Samozřejmostí jsou základní výpočetní funkce jako je sčítání a odčítání nebo výpočty ploch a objemů. Laserový měřič navíc umí automatizovaně vypočítávat i hodnoty použitím Pythagorovy věty. Zdrojem energie pro tento laserový měřič jsou 2 tužkové baterie, které vystačí na cca 5 000 měření. Disto DXT má paměť na posledních 10 měření.

 

Pokud zaregistrujete laserový měřič Disto DXT do 8 týdnů po zakoupení na www.disto.com, získáte prodlouženou záruku po dobu 3 let.

Záruční doba 36
Rozsah měření vzdáleností 0,05 - 70 m
Délka přístroje 122 mm
Šířka přístroje 55 mm
Výška přístroje 28 mm
Váha přístroje 0,159 kg
Typ baterie typ AAA 2x 1,5V
Průměr laserového bodu 30mm v 50m
Integrovaný hledáček ne
Integrovaná libela ne
Multifunkční koncovka ano
Měření délek ano
Sčítání / odečítání ano
Měření ploch ano
Měření objemu ano
Kontinuální měření ano
Pythagorova funkce ano
Zobrazení posledních měření 10
Přenosné pouzdro ano
Počet měření na 1 baterii až 5000

související zboží