Při výstavbě netypických objektů není vždy vhodné využívat běžně rozšířené rotační či potrubní lasery, ale je nutné použít speciální stavební lasery. Mezi hlavní představitele speciálních laserů pak patří směrový laser, známý také jako tunelový laser, nebo svislý laser, kterému se někdy říká laserový provažovač. Tyto lasery jsou konstruovány prá...

Při výstavbě netypických objektů není vždy vhodné využívat běžně rozšířené rotační či potrubní lasery, ale je nutné použít speciální stavební lasery. Mezi hlavní představitele speciálních laserů pak patří směrový laser, známý také jako tunelový laser, nebo svislý laser, kterému se někdy říká laserový provažovač. Tyto lasery jsou konstruovány právě pro tyto speciální účely a mají proto právě pro tyto účely přizpůsobené ovládání, vynikající přesnost, dlouhý dosah a vysokou odolnost.

Směrový laser - tunelový laser

 • výstavba a budování speciálních objektů - tunelů, vodorovných či skloněných štol, prostorových podzemních objektů ...

Svislý laser - laserový provažovač

 • výstavba a vystrojování svislých objektů - důlních šachet, vysokých komínů, chladících věží, výtahů ...
Zobrazit

Podkategorie

 • Laserový provažovač JC100 je určen pro přesné měření a vytyčování svislých přímek s vysokou přesností provážení 1mm/100m.

  34 700 Kč s DPH 34 700 Kč bez DPH
  do 3 dnů
 • Laserový provažovač AMA DLP slouží nejen pro realizaci svislic, ale i přímek od svislice odkloněných. Svislý laser má dosah 200 m.

  91 900 Kč s DPH 91 900 Kč bez DPH
  do 7 dnů
 • Tunelový laser AMA T8 je velmi odolný směrový laser určený především k budování tunelů a podobných podzemních objektů. Dosah laserového paprsku je 800 m a laserová stopa je optimalizována na