Při každém geodetickém měření s totální stanicí se neobejdete bez teleskopické výtyčky pro upevnění držáku na tzv. odrazný hranol. Jednotlivé výtyčky se liší svojí robustností, barvou a také možností výsuvu. Mají nízkou hmotnost a při jejich konstrukci byl dáván důraz hlavně na jejich tvarovou odolnost. Ve složeném stavu dosahuje teleskopická vý...

Při každém geodetickém měření s totální stanicí se neobejdete bez teleskopické výtyčky pro upevnění držáku na tzv. odrazný hranol. Jednotlivé výtyčky se liší svojí robustností, barvou a také možností výsuvu. Mají nízkou hmotnost a při jejich konstrukci byl dáván důraz hlavně na jejich tvarovou odolnost. Ve složeném stavu dosahuje teleskopická výtyčka výšky dle typu od 1,2 do 1,8 m. Standardní teleskopická výtyčka má dvě sekce, výsuvná výtyčka s možností výsuvu nad 3 m může mít tři anebo dokonce více teleskopických sekcí.

Zobrazit

Podkategorie

 • Hliníková teleskopická výtyčka s libelou pro stísněné prostory, pracovní výška 0,5 - 0,8 m

  3 800 Kč s DPH 3 800 Kč bez DPH
  7 dní
 • Odolná teleskopická výtyčka PT33 (typ CST) s pracovní výškou až 3,60 m. Teleskopická výtyčka má dvě výsunovací sekce a robustní krabicovou libelu.

  4 400 Kč s DPH 4 400 Kč bez DPH
  do 3 dnů
 • Odolná, a přitom velmi lehká karbonová teleskopická výtyčka pro standardní kruhový nebo všesměrový hranol, nebo pro GNSS přijímač. Výsuv do výšky 2,3 m. Upevňovací šroub 5/8" nebo rychloupínání

  5 400 Kč s DPH 5 400 Kč bez DPH
  skladem
 • Odlehčená a odolná karbonová skládací výtyčka 2 m pro je vhodná především pro bezpečné upevnění GNSS (GPS) přijímačů. Výtyčka má velmi kvalitní tvrzený hrot.

  6 300 Kč s DPH 6 300 Kč bez DPH
  do 14 dnů