Značkovací spreje SOPPEC využívají osvědčený a spolehlivý, velmi snadno uzavíratelný spouštěcí mechanismus, který zajišťuje stoprocentní využití veškeré barvy z nádoby 500 ml. Díky dlouhodobému vývoji společnosti Soppec, složení barvy ve spreji nezatěžuje životní prostření více než je nutné. Značkovací spreje mají originálně řešený výpustný vent...

Značkovací spreje SOPPEC využívají osvědčený a spolehlivý, velmi snadno uzavíratelný spouštěcí mechanismus, který zajišťuje stoprocentní využití veškeré barvy z nádoby 500 ml. Díky dlouhodobému vývoji společnosti Soppec, složení barvy ve spreji nezatěžuje životní prostření více než je nutné. Značkovací spreje mají originálně řešený výpustný ventil, který zajišťuje naprosto přesné nasměrování barvy na cíl. Široká škála jasných a zřetelných barev a jejich stálost předurčuje značkovací spreje SOPPEC pro spolehlivé a trvanlivé označovaní průběhu sítí v terénu.

Zobrazit
 • Značkovací spreje FLUO T.P. firmy Soppec jsou určeny pro dlouhodobé vodorovné značení. Používají se pro značení trvající 9 až 12 měsíců. V krabici je 12 ks. Jedna nádoba obsahuje 500 ml barvy.

  139 Kč s DPH 139 Kč bez DPH
  skladem
 • Sprej Soppec PRO Marker je oblíbený nefluorescenční označovací sprej ve stavebnictví. Obsah barvy 500 ml. V krabici je 12 ks.

  142 Kč s DPH 142 Kč bez DPH
  do 7 dní
 • Značkovací spreje TEMPO T.P. firmy Soppec jsou určeny pro krátkodobé vodorovné značení. Používají se pro značení trvající 2 až 8 týdnů. V krabici je 12 ks. Jedna nádoba obsahuje 500 ml barvy.

  144 Kč s DPH 144 Kč bez DPH
  do 7 dní
 • Značkovací barva Soppec Ideal Spray 360° má trvanlivost označování 9 měsíců, vhodná pro postřik všemi směry. V krabici je 12 ks.

  144 Kč s DPH 144 Kč bez DPH
  do 7 dní
 • Značkovací sprej Soppec S MARK umožňuje rychlé a spolehlivé vyznačování zájmových oblastí či průběhů sítí. V krabici je 12 ks.

  145 Kč s DPH 145 Kč bez DPH
  do 7 dní
 • Značkovací sprej Soppec TEMPO Marker obsahuje kvalitní barvu pro velmi krátkodobé dočasné značení. Spouštěcí mechanismus spreje zajišťuje plné využití celého obsahu nádoby. V krabici je 12 ks.

  148 Kč s DPH 148 Kč bez DPH
  do 7 dnů
 • Trasovací sprej Soppec TRACING Plus je určen pro označování a trasování povrchů s vysokým opotřebením, například vozovek. V krabici je 6 ks.

  360 Kč s DPH 360 Kč bez DPH
  do 7 dnů
 • Trasovací sprej Soppec TRACING PRO je určen pro označování a trasování povrchů s vysokým opotřebením, například vozovek. V krabici je 6 ks. Nyní je dostupná pouze bílá a žlutá barva

  490 Kč s DPH 490 Kč bez DPH
  do 7 dnů
 • Ruční držák na značkovací sprej je z odolného plastu. Při používání držáku je označování barvou ve spreji pohodlné a rychlé.

  580 Kč s DPH 580 Kč bez DPH
  do 3 dnů
 • Pojízdný tyčový držák na sprej je ideální zařízení pro pohodlné vodorovné značení pozemních komunikací spreji SOPPEC.

  910 Kč s DPH 910 Kč bez DPH
  3 dny