Trasovací spreje Soppec jsou určeny pro dlouhodobé značení komunikací. Ideální pro označování silnic, chodníků a nezpevněncýh povrchů. Značkovací sprej má velmi krátkou dobu zaschnutí a vynikající krycí schopnost. Spreje jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou určený pro celoroční používání; jsou testovány do -18 °C. Spolehlivý a bezpečný o...

Trasovací spreje Soppec jsou určeny pro dlouhodobé značení komunikací. Ideální pro označování silnic, chodníků a nezpevněncýh povrchů. Značkovací sprej má velmi krátkou dobu zaschnutí a vynikající krycí schopnost. Spreje jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou určený pro celoroční používání; jsou testovány do -18 °C. Spolehlivý a bezpečný otočný uzávěr umožňuje přesné značení a úsporné rovnoměrné dávkování. Uzávěr spolehlivě zabrání náhodnému spuštění během přepravy nebo manipulace - nedochází ke kontaktu s prsty, ani k náhodnému stisknutí trysky.

Zobrazit

Podkategorie

 • Značkovací sprej Soppec TEMPO Marker obsahuje kvalitní barvu pro velmi krátkodobé dočasné značení. Spouštěcí mechanismus spreje zajišťuje plné využití celého obsahu nádoby. V krabici je 12 ks.

  148 Kč s DPH 148 Kč bez DPH
  do 7 dnů
 • Trasovací sprej Soppec TRACING Plus je určen pro označování a trasování povrchů s vysokým opotřebením, například vozovek. V krabici je 6 ks.

  360 Kč s DPH 360 Kč bez DPH
  do 7 dnů
 • Trasovací sprej Soppec TRACING PRO je určen pro označování a trasování povrchů s vysokým opotřebením, například vozovek. V krabici je 6 ks. Nyní je dostupná pouze bílá a žlutá barva

  490 Kč s DPH 490 Kč bez DPH
  do 7 dnů