Sklonové rotační lasery patří do skupiny laserových přístrojů, která v poslední době zažívá asi nejvyšší vzestup. K častému zapojení sklonových rotačních laserů do výrobního procesu dochází stále více, a to zvláště při řízení stavebních strojů. Rotační sklonový laser se vhodným způsobem upevní ke stativu či jiné vhodné podložce a poté po stisku ...

Sklonové rotační lasery patří do skupiny laserových přístrojů, která v poslední době zažívá asi nejvyšší vzestup. K častému zapojení sklonových rotačních laserů do výrobního procesu dochází stále více, a to zvláště při řízení stavebních strojů. Rotační sklonový laser se vhodným způsobem upevní ke stativu či jiné vhodné podložce a poté po stisku jediného se aktivuje proces automatického urovnání. Následně se pomocí ovládací klávesnice (umístěné přímo na přístroji nebo na dálkovém ovládání) nastaví hodnota sklonu  (náklonu) v procentech. Laser se automaticky do zadaného sklonu nastaví a okamžitě začne v této rovině vysílat rotující laserový paprsek. Stavební lasery pro skloněnou nebo chcete-li nakloněnou rovinu umí samozřejmě měřit i rovinu vodorovnou (horizontální) a některé z nich i rovinu svislou (vertikální).

Zobrazit

Podkategorie

 • Univerzální sklonový laser Nedo Primus2 HVA2N je elegantní rotační laser s přesností ±5 mm/100 m, a unikátní funkcí automatického vyhledávání přijímače. Záruka 36 měsíců.

  57 800 Kč s DPH 57 800 Kč bez DPH
  do 7 dnů
 • Sklonový laser AMA DLx je unikátní rotační laser s pracovním dosahem 1km, přesností ±5mm/100m a dvěma displeji pro snadné nastavování sklonů.

  85 000 Kč s DPH 85 000 Kč bez DPH
  do 7 dnů
 • Geomax Zone80 DG je plně automatický sklonový laser s možností nastavení sklonu přímo v %, s pracovním dosahem 1100 m a vysokou přesností ±5 mm/100 m. Možnost automatického vyhledání polohy přijímače.