Aktuální nabídka dronů >>

Dron DJI Mavic 2 Enterprise Advanced je maximálně flexibilní a lehký. Díky své moderní konstrukci může vzlétnout za méně než minutu od vybalení z transportního kufru. Dron má díky vyšší rychlosti stoupání a klesání výbornou ovladatelnost a dokáže se proplétat složitým provozním prostředím. Dron DJI Mavic 2 Enterprise Advanced nese termovizní kameru s rozlišením 640 × 512 px a optickou kameru s vysokým rozlišením (48 Mpix), která podporuje až 32 násobný digitální zoom. Díky tomu je možné zachytit detaily s velmi vysokou podrobností. Vestvěný RTK modul umožňuje určovat polohu letounu v reálném čase s přesností na centimetry bez nutnosti zřizovat a zaměřovat vlícovací body.

navštivte náš YouTube kanál

Základní technické parametry dronu:

hmotnost

dosah

doba letu

rychlost

907 g 5 km 30 min. 72 km/h

Dron DJI Mavic 2 Enterprise Advanced je vhodný pro inspekční, monitorovací a koordinační lety při likvidaci požárů, záchraných pracích v nedostupném terénu, včetně vyhledávání osob a materiálu, či při ochraně životního prostředí.

Vyhodnocování snímků probíhá v programu X•PAD Office Fusion, který pracuje přímo v souřadnicovém systému S-JTSK a výškovém systému B.p.v. Ovládání programu je plně v češtině.X•PAD Fusion

VÍCE INFORMACÍ O PROGRAMU X•PAD OFFICE FUSION >>

Délka přístroje 226 mm
Šířka přístroje 202 mm
Výška přístroje 330 mm
Typ baterie Li-ion (4400mAh)
Vodotěsnost IP 54
Propojení s PC, PDA, tabletem, chytrým telefonem Bluetooth
Hmotnost 1,32 kg
Pracovní teplota -10 °C až +40 °C

související zboží