Laserový přijímač LMR 360 je určen pro příjem laserového paprsku vysílaného rotačním laserem. Detektor MR360 se využívá především pro automatizované řízení zemních strojů. Konstrukce laserového přijímače je velmi odolná vůči vlivům vnějšího prostředí (IP 67). Součástí přijímače je robustní rámový držák, pomocí kterého lze zařízení připevnit na vhodné místo - např. rameno bagru. Vestavěný indikátor náklonu informuje rozsvícením zelené led kontrolky svislost přijímače při montáži i měření. Připevnění laserového přijímače je možné pomocí mechanických šroubovacích svorek nebo prostřednictvím dvou silných magnetů; způsob připevnění je nutné specifikovat při objednávce.

Laserový přijímač LMR 360 je schopen přijmout laserový paprsek ze všech směrů, jeho přijímací rozsah je 360°. Dosah přijímače je 200 m a jeho přesnost detekce je v hrubém režimu 12 mm a v přesném režimu 6 mm. Laserový detektor má přijímací hranu pro paprsek délky 25 cm. Provozní doba vestavěných baterií je cca 30 hodin, jejich dobíjení do plné kapacity pak trvá cca 12 hodin. Laserový přijímač ML 360R má dobře viditelné LED ukazatele, které informují obsluhu o aktuální poloze.

Obsahem standardní dodávky je laserový přijímač LMR 360 včetně zvoleného držáku (magnet, svorky), nabíječka, transportní kufr, návod k obsluze.

Standardní sadu přijímače lze rozšířit na sadu kompletní, která kromě přijímače obsahuje i panel MD360, který lze pomocí přísavky umístit do kabiny do zorného pole operátora. Obsluha pak může sledovat signalizaci výškových rozdílů i na tomto panelu. Panel MD360 se s přijímačem LMR360 páruje bezdrátově. MD360 se kabelem připojuje jen ke zdroji - standardní autozásuvce na přístrojové desce vozidla.

Záruční doba 24
Hmotnost 1,8 kg
Přesnost příjmu ±6,0 mm / ±12,0 mm
Přijímací hrana 250 mm
Přijímací úhel 360°

související zboží