Laserový přijímač LMR 360R je určen pro příjem laserového paprsku vysílaného rotačním laserem. Detektor MR 360R se využívá především pro automatizované řízení zemních strojů. Konstrukce laserového přijímače je velmi odolná vůči vlivům vnějšího prostředí (IP 67). Součástí přijímače je robustní rámový držák, pomocí kterého lze zařízení připevnit na vhodné místo - např. rameno bagru. Vestavěný indikátor náklonu informuje rozsvícením zelené led kontrolky svislou správnost umístění při montáži. Připevnění laserového přijímače je možné pomocí šrobovacích svorek nebo prostřednictvím dvou silných magnetů; způsob připevnení je nutné specifikovat při objednávce.

Laserový přijímač LMR 360R je schopen přijmout laserový paprsek ze všech směrů, jeho přijímací rozsah je 360°. Dosah přijímače je 200m a jeho přesnost detekce je v hrubém režimu 12mm a v přesném režimu 6mm. Laserový detektor má přijímací hranu pro paprsek délky 25 cm. Provozní doba vestavěných baterií je cca 30 hodin, jejich dobíjení do plné kapacity pak trvá cca 12 hodin. Laserový přijímač ML 360R má dobře viditelné LED ukazatele, které informují obsluhu o aktuální poloze.

Obsahem dodávky je laserový přijímač LMR 360R včetně zvoleného držáku (magnet, svorky), nabíječka, transportní kufr, návod k obsluze.Záruční doba 24
Hmotnost 1,8 kg
Přesnost příjmu ±3,0 mm / ±6,0 mm
Přijímací hrana 250 mm
Přijímací úhel 360°

související zboží