Laserový dálkoměr (laserový metr nebo také laserový měřič vzdáleností) se v poslední době stal nenahraditelným pomocníkem při bezkontaktním měření vzdáleností. Hlavní výhodou laserového dálkoměru je, kromě úžasné rychlosti a téměř neuvěřitelnému dosahu měření, i jeho vysoká přesnost a velmi snadná obsluha. Laserové dálkoměry mají nízkou hmotnost...

Laserový dálkoměr (laserový metr nebo také laserový měřič vzdáleností) se v poslední době stal nenahraditelným pomocníkem při bezkontaktním měření vzdáleností. Hlavní výhodou laserového dálkoměru je, kromě úžasné rychlosti a téměř neuvěřitelnému dosahu měření, i jeho vysoká přesnost a velmi snadná obsluha. Laserové dálkoměry mají nízkou hmotnost, poměrně vysokou odolnost vůči okolnímu prostředí a nevelké, vpravdě kapesní, rozměry. Moderní laserové dálkoměry mají možnost přímého přenosu dat do externího zařízení prostřednictvím technologie Bluetooth.

Laserový dálkoměr je dnes asi tak stejně velký jako mobilní telefon. A zaručujeme vám, že po krátké době si bez laserového dálkoměru nebudete umět svoji každodenní práci ani představit. Nejnovější modely laserových dálkoměrů umožňují i měření sklonů. Špičkový laserový dálkoměr (anglicky laser rangefinder) dokonce snímá cíl kamerou a zobrazuje jeho obraz na svém barevném displeji.

Zobrazit
 • Laserový dálkoměr LEICA Disto D810 se stativem pro pohodlné měření na delší vzdálenosti. Přesnost ±1mm, sklonoměr 360° a barevný dotykový displej.

  15 500 Kč s DPH 15 500 Kč bez DPH
  do 3 dnů
 • Měřící sestava DST360 přemění váš laserový dálkoměr Disto™ X3 nebo Disto™ X4 na skutečnou měřicí stanici, což vám umožní zjišťovat a měřit vzdálenosti mezi dvěma body z výchozí polohy.

  17 900 Kč s DPH 17 900 Kč bez DPH
  do 3 dnů
 • Robotický laserový dálkoměr s vestavěnou kamerou, vhodný pro měření ve 3D v interiéru i v exteriéru. 3D laserový dálkoměr Zoom3D má dosah měření 50 m. Cenová nabídka na dotaz