Leica Disto D510 je špičkový laserový dálkoměr s vestavěnou digitální kamerou. Na velké, 2,4" barevné obrazovce, je možné přímo zobrazit obraz měřeného cíle. Díky integrované kameře je s laserovým dálkoměrem Disto D510 možné cílení i za snížené viditelnosti či za prudkého slunečního světla. Laserová stopa tohoto laserového dálkoměru je velmi výrazná a díky tomu je viditelná i na dlouhé vzdálenosti. Přesnost změřené vzdálenosti je ±1,0 mm, možnost měření je již od 5 cm. Přístroj umožňuje zvolit počátek měření; výklopná opěrka v zadní části přístroje zaručuje přesné přiložení přístroje do kouta, případně měření od hrany a rohu. Navíc, laserový dálkoměr LEICA Disto D510 automaticky rozpozná vyklopení zadní koncovky a nastaví správný režim měření. Naměřená data lze přenášet prostřednictvím Bluetooth® Smart. K dispozici zdarma je i aplikace Leica DISTO plan pro operační systémy iOS a Android. Dálkoměr nabízí využítí široké škály měřických a výpočetních funkcí.

Laserový dálkoměr LEICA Disto D510 má i sklonový senzor pracující v rozmezí 360 °, což umožňuje, aby tento laserový dálkoměr mohl určovat i sklony, které jsou například důležité i při přepočítávání měřených vzdáleností do vodorovné roviny. Při průběžném měření se na displeji dálkoměru zobrazuje i maximální a minimální naměřená hodnota. Měření s časovou prodlevou (samospoušť) znatelně zpřesňuje cílení zvláště při měření dlouhých vzdáleností. Vnitřní paměť uchovává posledních 30 měření. Maximální dosah měření vzdáleností je cca 200 m. Dálkoměr LEICA Disto D510 lze připevnit i na stativ. Zdrojem energie jsou pro tento přístroj 2 baterie typu AA. Při delší nečinnosti se přístroj automaticky vypne.

Laserový dálkoměr LEICA Disto D810 touch lze zakoupit ve dvou variantách:

  • základní sestava: laserový dálkoměr Leica Disto™ D510 , 2x baterie AA, zajišťovací poutko na ruku, ochranné pouzdro pro dálkoměr, návod na použití na CD.
  • kompletní sestava: laserový dálkoměr Leica Disto™ D510, 2x baterie AA, zajišťovací poutko na ruku, ochranné pouzdro pro dálkoměr, návod na použití na CD, adaptér FTA360, stativ TRI70, transportní kufr.


Laserový dálkoměr Disto D510 v sadě se samostatným stativem >>

Záruční doba 36
Přesnost měření vzdáleností ±1 mm
Rozsah měření vzdáleností 0,05 - 200 m
Délka přístroje 143 mm
Šířka přístroje 58 mm
Výška přístroje 29 mm
Typ baterie typ AA 2x 1,5V
Vodotěsnost IP 65
Multifunkční koncovka ano
Měření délek ano
Sčítání / odečítání ano
Měření ploch ano
Měření objemu ano
Kontinuální měření ano
Pythagorova funkce ano
Zobrazení posledních měření 30
Přenosné pouzdro ano
Počet měření na 1 baterii až 5000
Propojení s PC, PDA, tabletem, chytrým telefonem Bluetooth Smart
Software zdarma Android
Digitální hledáček kamera
Hmotnost 0,198 kg
Sklonoměr ano (360°)

související zboží