Zařízení se již nevyrábí, nahrazeno novým typem >>

PDA Archer od firmy Juniper Systems je neuvěřitelně odolný polní počítač vybavený operačním systémem Windows Mobile 6.1 Classic. PDA Archer má barevnou 3,5" dotykovou TFT obrazovku s možností podsvícení. Tato obrazovka je za všech podmínek (i za přímého slunečního svitu) dobře čitelná. Klávesy PDA jsou velké a velmi odolné a za snížené viditelnosti je možné zvolit i jejich podsvícení. PDA Archer jako ruční polní PC nabízí nejen všechny základní funkce jako běžný počítač, ale navíc i značné možnosti rozšíření o další komponenty. Polní počítač Archer se dodává ve dvou barevných variantách - oranžové a šedé.

PDA Archer má robustní a kompaktní konstrukci, která zajišťuje naprostou voděvzdornost a velkou odolnost vůči okolnímu prostředí, což je vyjádřeno hodnotou odolnosti IP67. Nemusíte mít strach používat tento ruční polní počítač v těch nejdrsnějších povětrnostních či průmyslových podmínkách. A pozor, Archer pracuje v téměř neuvěřitelném teplotním rozmezí od -30°C do +50°C. Navíc, PDA Archer nabízí bezkonkurenční pracovní výdrž; plně nabité baterie vydrží až 20 hodin provozu. Komunikace mezi polním PC a externím zařízením může probíhat prostřednictvím portů RS-232 (9 pinů) a USB mini (typy A i B). PDA Archer je vybaven 128 MB RAM, vnitřní pamětí 512 MB a rychlým procesorem PXA270  520 MHz. Ostatní PDA předčí hlavně tím, že je schopen pracovat dlouho v extrémních podmínkách, ať již při běžném sběru dat či při řešení složitějších navigačních úloh. PDA Archer je spolehlivý za všech okolností a nikdy vás nenechá na holičkách.

PDA Archer má nainstalovány aplikace Microsoft® Office Mobile, Microsoft Internet Explorer, Microsoft Outlook Mobile, Microsoft ActiveSync 4.1, Terminal Services Client, Voice Recorder, Microsoft Windows Media Player 10.x Mobile...

 

Standardní vybavení polního počítače Archer:

  • Archer PDA
  • dobíjitelná baterie Li-Ion s kapacitou 3900mAh
  • standardní nabíječka (nabíjí baterii 4 - 6 hodin)
  • USB kabel
  • dotykové pero (stylus) pro Archer PDA
  • popruh pro upevnění PDA na ruce
  • ochranná folie TFT obrazovky
  • CD Microsoft Getting Started
  • uživatelské CD
Záruční doba 24
Délka přístroje 165 mm
Šířka přístroje 89 mm
Výška přístroje 43 mm
Vodotěsnost ano (IP 67)
Doba nabíjení cca 6 hodin
Hmotnost 0,482 kg
Pracovní doba cca 20 hodin
Počet displejů 1

související zboží