Odolné PDA Archer2 je další z řady vynikajících polních počítačů od firmy Juniper Systems. Jde o moderní PDA, které je vybavené procesorem 1.0GHz ARMCortexA8 i.MX53 a operačním systémem Microsoft® Windows Embedded Handheld 6.5.3. Další parametry počítače - 512 MB RAM, vnitřní paměť 8 GB. Archer2 převzal od svého předchůdce vysokou odolnost, velkou výdrž a bezproblémový provoz, k čemuž přidal například výkonnější procesor a ještě lepší obrazovku, která je dobře viditelná a čitelná za všech podmínek (i za přímého slunečního svitu). Klávesnice nabízí 23 kláves. PDA Archer2 jako ruční polní PC nabízí nejen všechny základní funkce jako běžný počítač, ale navíc i značné možnosti rozšíření o další komponenty. Polní počítač Archer se dodává ve dvou barevných variantách - oranžové a šedé (nutno specifikovat již při objednávce).

Polní počítač PDA Archer2 má robustní a kompaktní konstrukci, která zajišťuje naprostou voděvzdornost a velkou odolnost vůči okolnímu prostředí, což je vyjádřeno hodnotou odolnosti IP68. Polní počítač Archer2 pracuje v téměř neuvěřitelném teplotním rozmezí od -30°C do +60°C. Navíc, PDA Archer2 nabízí bezkonkurenční pracovní výdrž; plně nabité baterie vydrží až 20 hodin provozu. Komunikace mezi polním PC a externím zařízením může probíhat prostřednictvím Bluetooth, WiFi, portu RS-232 (9 pinů) a portu USB (typy Full A i Micro B). K PDA Archer2 lze připojit i sluchátka s mikrofonem (headset). Jeho hmotnost je 590g. PDA Archer je spolehlivý za všech okolností a nikdy vás nenechá na holičkách.

PDA Archer2 má již nainstalovány aplikace Microsoft Office Mobile 2010* (Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile, Outlook Mobile).

Archer2 PDA - standardní dodávka

  • baterie 10600mAh,
  • nabíječka na 220V,
  • micro USB propojovací kabel,
  • široký řemínek na ruku,
  • šroubovák,
  • stylus,
  • záruka 2 roky.
Dotyková obrazovka Ano
Bluetooth Bluetooth
Vestavěný GNSS přijímač ne
Záruční doba 24
Délka přístroje 184 mm
Šířka přístroje 91 mm
Výška přístroje 38 mm
Vodotěsnost ano (IP 68)
Doba nabíjení cca 4 hodiny
Hmotnost 0,590 kg
Pracovní doba cca 20 hodin
Pracovní teplota - 30°C - + 60°C
Rozlišení obrazovky 800 x 480 bodů
WiFi 802.11b/g/n
Vestavěný modem ne
Vestavěný fotoaparát ne
Snímač čárových kódů ne

související zboží