Značkovací spreje vhodné pro stavebnictví a geodézii jsou primárně určeny pro postřik na zem. Složení barvy ve spreji má vysokou stálost a proto je možné značkovací sprej FLUO využívat ke značení dočasných tras, výkopů apod., ale například i pro vodorovné značení silnic. Spreje jsou určeny pro vnější i vnitřní použití na silnice, chodníky a doko...

Značkovací spreje vhodné pro stavebnictví a geodézii jsou primárně určeny pro postřik na zem. Složení barvy ve spreji má vysokou stálost a proto je možné značkovací sprej FLUO využívat ke značení dočasných tras, výkopů apod., ale například i pro vodorovné značení silnic. Spreje jsou určeny pro vnější i vnitřní použití na silnice, chodníky a dokonce i na nezpevněné povrchy. Značkovací sprej má velmi krátkou dobu zaschnutí a vynikající krycí schopnost.

Zobrazit

Podkategorie

 • Značkovací spreje FLUO T.P. firmy Soppec jsou určeny pro dlouhodobé vodorovné značení. Používají se pro značení trvající 9 až 12 měsíců. V krabici je 12 ks. Jedna nádoba obsahuje 500 ml barvy.

  139 Kč s DPH 139 Kč bez DPH
  skladem
 • Sprej Soppec PRO Marker je oblíbený nefluorescenční označovací sprej ve stavebnictví. Obsah barvy 500 ml. V krabici je 12 ks.

  142 Kč s DPH 142 Kč bez DPH
  do 7 dní
 • Značkovací spreje TEMPO T.P. firmy Soppec jsou určeny pro krátkodobé vodorovné značení. Používají se pro značení trvající 2 až 8 týdnů. V krabici je 12 ks. Jedna nádoba obsahuje 500 ml barvy.

  144 Kč s DPH 144 Kč bez DPH
  do 7 dní
 • Značkovací barva Soppec Ideal Spray 360° má trvanlivost označování 9 měsíců, vhodná pro postřik všemi směry. V krabici je 12 ks.

  144 Kč s DPH 144 Kč bez DPH
  do 7 dní
 • Značkovací sprej Soppec S MARK umožňuje rychlé a spolehlivé vyznačování zájmových oblastí či průběhů sítí. V krabici je 12 ks.

  145 Kč s DPH 145 Kč bez DPH
  do 7 dní
 • Značkovací sprej Soppec TEMPO Marker obsahuje kvalitní barvu pro velmi krátkodobé dočasné značení. Spouštěcí mechanismus spreje zajišťuje plné využití celého obsahu nádoby. V krabici je 12 ks.

  148 Kč s DPH 148 Kč bez DPH
  do 7 dnů