Přístroj již není dostupný - zde je aktuální nabídka >>

Laserový dálkoměr LEICA Disto D3a je unikátní laserový dálkoměr s vestavěným sklonoměrem, který zobrazuje sklony v rozmezí ±45°. Nově byla do tohoto laserového dálkoměru integrována klávesa pro spuštění měření a okamžitý přepočet výsledné vzdálenosti na vzdálenost vodorovnou. Laserový dálkoměr Disto D3a je schopen určit vzdálenosti úžasnou přesností ±1mm. Samozřejmostí tohoto laserového dálkoměru jsou všechny základní měřické a výpočetní funkce včetně vyhodnocení nejmenší a největší vzdálenosti při průběžném měření. Laserový dálkoměr LEICA Disto D3a má velmi jednoduchou obsluhu a dobře čitelný čtyřřádkový displej s podsvětlením při měření v horších světelných podmínkách. Při měření větších vzdáleností umožňuje Leica Disto D3a využít měření s časovou prodlevou (samospoušť); budete mít dostatek času na přesné zacílení.

 

Laserový dálkoměr LEICA Disto D3a má zvýšený dosah měření i bez odrazného terče - bez problémů změří až 80m. Multifunkční výklopná koncovka ulehčuje měření laserovým dálkoměrem z kouta nebo od hran. Laserový dálkoměr LEICA Disto D3a umožňuje zvolit počátek měření z přední nebo zadní hrany přístroje. Vynikající doplňkovou funkcí je možnost časově odložit měření vzdálenosti, tzv. samospoušť. Měřič má po stisku klávesy měření dostatek času ustavit laserový dálkoměr do klidového stavu. Navíc má Disto D3a ve spodní části i kovový závit pro uchycení  přístroje na stativ pro laserový dálkoměr. Zdrojem dálkoměru jsou 2 baterie typu AAA, které plně nabité umožňují vykonat cca 5 000 měření. Při delší nečinnosti se laserový dálkoměr LEICA Disto D3a automaticky vypne.

 

Pokud zaregistrujete laserový dálkoměr Disto D3a do 8 týdnů po zakoupení na www.disto.com, získáte prodlouženou záruku po dobu 3 let.

 

Sada laserový dálkoměr LEICA Disto D3 obsahuje:

  • laserový dálkoměr Leica Disto D3a
  • baterie
  • terč
  • zajišťovací poutko pro laserový dálkoměr Leica Disto D3a na ruku
  • ochranné pouzdro
  • návod na použití v češtině
Záruční doba 36
Rozsah měření vzdáleností 0,05 - 100 m
Délka přístroje 127 mm
Šířka přístroje 49 mm
Výška přístroje 27,3 mm
Váha přístroje 0,149 kg
Typ baterie typ AAA 2x 1,5V
Průměr laserového bodu 60mm ve 100m
Integrovaný hledáček ne
Integrovaná libela ne
Multifunkční koncovka ano
Měření délek ano
Sčítání / odečítání ano
Měření ploch ano
Měření objemu ano
Kontinuální měření ano
Pythagorova funkce ano
Zobrazení posledních měření 20
Přenosné pouzdro ano
Počet měření na 1 baterii až 5000
Propojení s PC, PDA, tabletem, chytrým telefonem ne
Digitální hledáček ne
Kompas ano

související zboží