Podívejte se ná nástupce - DJI Dock 2 >>

Dokovací stanice DJI je moderní, robustní a velmi spolehlivé řešení, které je konstruováno pro nepřetržitý provoz pro všechny typy misí za každého počasí. Součástí dokovací stanice je letoun DJI Matrice 30/30T, který zde přistává, dobíjí se, startuje a provádí mise naprogramované v systému DJI FlightHub 2. Letoun DJI Matrice 30, který má širokoúhlou kameru, kameru se zoomem a termokameru (pouze verze 30T) s laserovým dálkoměrem, pořizuje požadovaná data, kdykoli je potřeba.

S FlightHub 2 můžete ovládat všechny funkce dokovací stanice. Plánujte mise, vytvářejte a upravujte letové trasy a spravujte pořízená data. Kdykoli můžete živě vysílat ve vysokém rozlišení či na dálku zkontrolovat stav dokovací stanice nebo svého dronu. Prohlížejte si georeferencované snímky, videa, mapy a panoramata pořízená dronem. Taková data lze automaticky odesílat a ukládat pro pozdější použití.

Dokovací stanice má vestavěnou klimatizační jednotku TEC, která při nabíjení ochlazuje baterie dronu, díky čemuž je možné nabít baterií z 10-90 % za pouhých 25 minut. Nabitý letoun je okamžitě připraven na další misi, která může trvat až 40 minut. Vlastní dokovací stanice vyžaduje upevnění na povrchu, přístup k napájení a internetu. Konfigurace zařízení probíhá porstřednictvím dálkového ovladače DJI RC Plus.

Hmotnost dokovací stanice je necelých 105 kg a zařízení zabírá plochu menší než 1 metr čtvereční. Rozměry jsou při otevřeném krytu 1 675 mm × 895 mm × 530 mm a při uzavřeném krytu 805 mm × 895 mm × 840 mm (D × Š × V) - uvedené rozměry neuvažují meteorologickou stanici. Provozní teplota systému je -35 až +50 °C a odolnost vůči prachu a vodě je dána hodnotou IP55.

hmotnost

dosah letu

doba letu

doba nabíjení

provozní teplota

<105 kg 7 km 40 min. 25 min. -35 °C až +50 °C

S vestavěným RTK modulem je možné dosáhnout centimetrovou přesnost snímkování bez nutnosti zřizovat vlícovací body.

Vyhodnocování snímků probíhá v programu X•PAD Office Fusion, který pracuje přímo v souřadnicovém systému S-JTSK a výškovém systému B.p.v. Ovládání programu je plně v češtině.X•PAD Fusion

VÍCE INFORMACÍ O PROGRAMU X•PAD OFFICE FUSION >>

Délka přístroje 805 mm
Šířka přístroje 895 mm
Výška přístroje 840 mm
Vodotěsnost IP 55
Hmotnost 105 kg
Pracovní teplota -35 °C až +50 °C

související zboží