Leica Disto D810 touch má jako úplně první laserový dálkoměr na světě barevný dotykový displej. A nejen to! Disto D810 má i vestavěný sklonoměr 360 °, kompas, digitální hledáček (chcete-li, kameru) se čtyřnásobným zvětšením a Bluetooth® Smart 4.0 pro bezdrátový přenos naměřených dat. Dálkoměr Disto D810 ale samozřejmě umí měřit i vzdálenosti až do 200 m a to s neuvěřitelnou přesností ±1 mm - vše certifikované dle ISO 16331-1.

Vestavěná kamera laserového dálkoměru Disto D810 umožňuje i pořizování reálných snímků či screenshotů. Takto vytvořené snímky se ukládají do jednotlivých souborů ve standardním formátu *.jpg, který je možné přenášet do počítače přes standardní USB port. Leica Disto D810 má, a to nejen díky možnosti ovládat dálkoměr prostřednictvím dotykového displeje, velmi rychlé a intuitivní ovládání. Velkou výhodou tohoto laserového dálkoměru je i možnost odměřovat vzdálenosti přímo z pořízené fotografie. Po úvodním měření kolmo na objekt se na obrázku (fotografii) pomocí dvou šipek označí hledaná vzdálenost a na displeji se rovnou objeví výsledný hledaný rozměr.

Laserový dálkoměr Disto D810 má i technologii Bluetooth® Smart 4.0, díky čemuž je možné délky i vypočtené výsledky přímo přenést do zařízení s operačními systémy iOS a Android. Zdarma je k dispozici aplikace Leica DISTO plan, která umožňuje nakreslení půdorysu či nárysu měřeného objektu.

Laserový dálkoměr LEICA Disto D810 touch lze zakoupit ve dvou variantách:

  • základní sestava: laserový dálkoměr Leica Disto™ D810 touch, USB kabel/nabíječka, zajišťovací poutko na ruku, ochranné pouzdro pro dálkoměr, návod na použití na CD.
  • kompletní sestava: laserový dálkoměr Leica Disto™ D810 touch, USB kabel/nabíječka, zajišťovací poutko na ruku, ochranné pouzdro pro dálkoměr, návod na použití na CD., adaptér FTA360, stativ TRI70, transportní kufr.

Laserový dálkoměr Disto D810 v sadě se samostatným stativem >>

Záruční doba 36
Přesnost měření vzdáleností ±1 mm
Rozsah měření vzdáleností 0,05 - 200 m
Délka přístroje 164 mm
Šířka přístroje 61 mm
Výška přístroje 31 mm
Typ baterie Li-Ion (3,7 V)
Vodotěsnost IP 54
Multifunkční koncovka ano
Měření délek ano
Sčítání / odečítání ano
Měření ploch ano
Měření objemu ano
Kontinuální měření ano
Pythagorova funkce ano
Zobrazení posledních měření 30
Přenosné pouzdro ano
Počet měření na 1 baterii až 4000
Propojení s PC, PDA, tabletem, chytrým telefonem Bluetooth Smart
Software zdarma Android
Digitální hledáček kamera
Kompas ano
Hmotnost 0,238 kg
Sklonoměr ano (360°)

související zboží