Přístroj již není dostupný, podívejte se na aktuální nabídku >>

Laserový dálkoměr LEICA Disto X310 je přesný laserový měřič vzdáleností s vestavěným sklonoměrem a vysokou odolností vůči okolnímu prostředí (IP 65). Sklony se zobrazují v rozmezí 360 ° a je možné je zobrazovat i v procentech (%). Laserový dálkoměr nebo chcete-li laserový měřič vzdáleností Disto X310 je za dobrých podmínek schopen změřit délku s úžasnou přesností ±1 mm a to až do vzdálenosti 120 m na běžný povrch. Samozřejmostí tohoto laserového dálkoměru jsou všechny základní měřické a výpočetní funkce + výpočetní funkce využívající ve výpočtu i hodnotu změřeného sklonu. Při základním výpočtu plochy místnosti se na displeji dálkoměru navíc zobrazuje i obvod této místnosti. Podobně při měření objemu se na samostatných řádcích zobrazí nejen objem a obvod místnosti, ale i celková plocha stěn či plocha stropu (podlahy). Dálkoměr Disto X310 má integrovánu unikátní klávesu pro spuštění měření a okamžitý přepočet výsledné vzdálenosti na vzdálenost vodorovnou. Z poziční paměti dálkoměru lze vyvolat posledních 20 údajů o měření.

Laserový dálkoměr Disto X310 umožňuje při měření delších vzdáleností využít měření s časovou prodlevou (samospoušť), interval zpoždění je možné nastavit od 5 do 60 vteřin; s laserovým měřičem vzdáleností Disto X310 budete mít vždy dostatek času na přesné zacílení. Při přesných měřeních pak lze využít i funkci vyhodnocení nejmenší a největší vzdálenosti při průběžném měření. Disto X310 má velmi jednoduchou obsluhu a dobře čitelný čtyřřádkový displej s možností podsvětlení při měření v horších světelných podmínkách. Ve spodní části dálkoměru je kovový závit pro uchycení  přístroje na stativ pro laserový dálkoměr. Zdrojem pro tento laserový měřič vzdáleností jsou 2 baterie typu AAA, které plně nabité umožňují vykonat cca 5 000 měření. Při delší nečinnosti se laserový dálkoměr automaticky vypne. Dálkoměr není konstruován pro měření vodorovných úhlů.

Pokud zaregistrujete laserový dálkoměr Disto X310 do 8 týdnů po zakoupení na www.disto.com, získáte prodlouženou záruku po dobu 3 let.

Sada laserový dálkoměr LEICA Disto X310 obsahuje:

  • dálkoměr Leica Disto X310
  • baterie
  • zajišťovací poutko na ruku
  • ochranné pouzdro
  • návod na použití v češtině na CD
Záruční doba 36
Přesnost měření vzdáleností ±1 mm
Rozsah měření vzdáleností 0,05 - 120 m
Délka přístroje 122 mm
Šířka přístroje 55 mm
Výška přístroje 31 mm
Typ baterie typ AAA 2x 1,5V
Vodotěsnost IP 65
Průměr laserového bodu 60mm ve 100m
Integrovaný hledáček ne
Multifunkční koncovka ano
Měření délek ano
Sčítání / odečítání ano
Měření ploch ano
Měření objemu ano
Kontinuální měření ano
Pythagorova funkce ano
Zobrazení posledních měření 20
Přenosné pouzdro ano
Počet měření na 1 baterii až 5000
Propojení s PC, PDA, tabletem, chytrým telefonem ne
Hmotnost 0,155 kg
Pracovní teplota - 10°C - + 50°C
Sklonoměr ano (360°)

související zboží